Menu

Běh za Újezdskou Sovou (PBN)

16.5.2018 - Nezařazené

Nejúspěšnější účast na Poháru běžeckých nadělí. Ondra finišem v závěru vybojoval zlato a 16 bodů do poháru a tím si pojistil jeho vedení. Matýsek vyhrál metodou start-cíl. Verča 3. s Adinkou v závěsu a Ondra C. vybojoval svou nejcenější běžeckou medaili a získal také bronz, Teo byl kousek za ním. Petr V. byl pátý a počet bodů v poháru zaokrouhlil na 10. Zuzka a Kryštof bohužel upadli, Michalka s Kačkou si to klasicky rozdaly ve vzájemném souboji, tentokrát vyhrála Kačka. Jolča za s sebou nechala 4 jiné soupeřky. Lucinka 15. místo, na body ji chyběly 4 vteřiny. Kuba O. na medaili tentokrát nedosáhl. Rodiče na stejné trati (Ríša, Robin), porovnání přinesu později, ale celkově vyhrál Ondra a porazil trenéra o 2s. (2:11 a 2:13).